MENU...
Facebook
Wyszukiwanie

Okapy przemysłowe z zabudową

Okapy przemysłowe z zabudową | Okapy przemysłowe z zabudową

Okapy przemysłowe z zabudową pod wymiar stołu, maszyny do szlifowania, spawania itp. Zabudowane wyłapują pyły, opary i inne szkodliwe czynniki powstałe w procesie technologicznym. Zabudowa pod wymiar klienta na zamówienie

Wentylacja miejscowa jest stosowana do usuwania zanieczyszczeń powstających u źródła ich powstawania. Wentylacja miejscowa musi współgrać z wentylacją ogólną.

Odciągi miejscowe dzielimy na :

-obudowy całkowicie zamknięte

-obudowy częściowo otwarte jak dygestoria, zabudowy z okapem przemysłowym, lamele ochronne, ścianki osłaniające

-okapy przemysłowe

-ssawki wentylacyjne umieszczone najbliżej źródła ich powstawania.

Ssawki wentylacyjne.

Stosuje się w pomieszczeniach gdzie maszyny i urządzenia są źródłem powstawania szkodliwych substancji , wysokiej temperatury, zapachu. Często jest niemożliwe aby wydzielające gazy pary i pyły były zamknięte w oddzielnym pomieszczeniu czy zabudowie a specyfika pracy wymaga ciągłego dostępu do nich. Na takich stanowisku pracy wykorzystuje się okapy i ssawki.

Skuteczność ssawki wentylacyjne zależy od jej budowy i przeznaczenia.

W ofercie posiadamy różne modele:

Okapy centralne, okap przyścienny, okap narożny, okap skrzyniowy, modułowe wykonania wg. przesłanego rysunku klienta, okap z blachy nierdzewnej, okapy asymetryczne okap z blachy nierdzewnej kwasoodpornej, okap blachy ocynkowanej, okapy przemysłowe z płytą szczelinową.

Dzięki temu, że okapy posiadają na rogach przygotowane mocowania pod linkę, łańcuch czy szpilki ułatwia to znacznie montaż.

Okapy przemysłowe wykonanie z odpornych materiałów cechuje je wytrzymałość, różnią się w zależności od wymagań i zgodnie z zamówieniem klienta są wykonywane: z blachy ocynkowanej, okap przemysłowy stali nierdzewnej gat.304, okapy przemysłowe z blachy gat.430

Zalety naszych okapów: urządzenia funkcjonalne, wymiary dostosowane do urządzeń, mała waga, wytrzymałość, niestandardowe wymiary wg potrzeb klienta

Inne urządzenia takie jak okapy gastronomiczne, odciągi, ssawki, wentylatory, kanały kształtki znajdziesz w na naszej stronie internetowej. Przez wiele lat i licznych realizacji posiadamy dokumentacje fotograficzną, z których łatwo zasugerujemy najlepsze rozwiązanie.

Realizacje