MENU...
Facebook
Wyszukiwanie

Odciągi wentylacyjne

 |

Przedmiotem sprzedaży są okapy przemysłowe wykonane z blachy ocynkowanej, blachy nierdzewnej z połyskiem gat 430.oraz z blachy nierdzewnej kwasoodpornej gat.304 wzmacniane profilem wentylacyjnym. Przeznaczone do usuwania wszystkich zanieczyszczeń emitowanych ze źródła ich powstania do otoczenia. Umieszczone bezpośrednio w regionie powstania zanieczyszczeń skutecznie usuwają i zapobiegają rozprzestrzenianiu się gazów po pomieszczeniu.
Okap przemysłowy bez filtrów , wentylatora, do podłączenia pod istniejącą wentylacje.
Możliwość dostarczenia z wentylatorem, rurami, kształtkami wentylacyjnymi.
Idealnie spełniają zastosowanie nad stanowiskami z różnymi procesami technologicznymi. Usuwanie dymów, pyłów , oparów i zapachów, z procesów takich jak lutowanie , klejenie, prace związane z mieszaniem różnego typu roztworów i związków chemicznych, suszarnie, laboratoria, stacje ładowania wózków akumulatorowych.
Procesy spawalnicze, podczas szlifowania, polerowania, cięcia.

Okapy w wersjach : centralny, przyścienny, narożny, skrzyniowy, specjalne wykonania wg. przesłanego rysunku klienta.

Okapy posiadają na rogach przygotowane mocowania pod linkę, łańcuch czy szpilki .

Każdy okap wymaga indywidualnej wyceny. Okapy na zamówienie z krótkim terminem realizacji. Dostarczamy okapy do kilku metrów długości.
Dysponujemy własnym transportem do wymiarów dł.4m szer.1,6 wys.2m.
Duże okapy powyżej 3m 4m, 5m dodatkowo wzmacniane.

Zapraszamy do wyceny.
Fotografie obrazują formę wykonania. Jeżeli interesuje Państwa inna forma wykonania, niestandardowy wymiar zapraszam do składania zapytania poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na mail: biuro@lutech.pl
Przez wiele lat i licznych realizacji posiadamy dokumentacje fotograficzna z których łatwo zasugerujemy najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy.

Promocje