MENU...
Facebook
Wyszukiwanie

Kanały wentylacyjne prostokątne

Kanały wentylacyjne prostokątne | Kanały wentylacyjne prostokątne

Kanały wentylacyjne dzielimy na okrągłe oraz prostokątne, sztywne i elastyczne.

Zastosowanie kanałów

Kanały wentylacyjne prostokątne przeznaczone są do stosowania w nisko i średniociśnieniowych instalacjach wentylacji i klimatyzacji. Ze względu na swoje właściwości znajdują zastosowanie w szeregu obiektów różnego przeznaczenia, od domowych przestrzeni użytkowych, aż po niewielkie obiekty przemysłowe. Kanały prostokątne są lekkie, trwałe i kompaktowe, dlatego będą doskonałym rozwiązaniem dla wielu projektów.

Nasze produkty pozwalają na usuwanie z pomieszczenia zanieczyszczeń, gazów, pary wodnej i zużytego powietrza czy transportu pneumatycznego. Oprócz kanałów wentylacyjnych w naszej ofercie można też znaleźć kształtki i inne niezbędne kategorie produktów potrzebnych do montażu przewodów. Kolana segmentowe, trójniki, redukcje, złączki, zaślepki, zasuwy, przepustnice, króćce, kratki, opaski czy kołnierze.

Kanały wentylacyjne w zależności od zastosowania mają rożne typy połączeń, jak kołnierzowe, mufowo nyplowe, opaski zaciskowe oraz system profili montażowych.

Kanały wentylacyjne prostokątne - Właściwości

Nasze kanały i kształtki zostały wykonane ze stalowej blachy ocynkowanej, blachy nierdzewnej, stali kwasoodpornej. Oferujemy kanały prostokątne wentylacyjne o różnych długościach i szerokościach i przekroju. Kategorie wielkości obejmują, zarówno te najpopularniejsze przekroje, jak również te niestandardowe.  Oferowane przez nas kształtki i kanały są ze sobą kompatybilne z urządzeniami wentylacyjnymi na ryku Polskim.

Zgodność z normami

Dostarczane przez nas produkty zostały wyprodukowane zgodnie z normami przewodów prostych i kształtek wentylacyjnych z blachy o przekroju prostokątnym oraz przewodów wentylacyjnych z blachy o przekroju okrągłym. Nasze produkty spełniają wymagania dotyczące wytrzymałości i szczelności.

Kanały wentylacyjne prostokątne, za sprawą ich konstrukcji i wykonaniu mogą być stosowanie dla transportowanego powietrza o temperaturze w zakresie -30°C do +80°C i wilgotności względnej do 100%.

Dobór właściwych kanałów wentylacyjnych i kształtek

Kanały wentylacyjne okrągłe są łatwe w montażu i eksploatacji. Kanały wentylacyjne prostokątne zajmują mniej miejsca lecz wymagają większej izolacji. Wybór rodzaju kanału zależy od systemu wentylacji, charakterystyki obiektu.

Kanał wentylacyjny jest niezbędnym elementem wentylacji budynku, lokalów handlowych, gastronomicznych i sportowych .Dobrze dobrane rozwiązanie i poprawne wykonanie wentylacji daje pewność, że w pomieszczeniach panuje korzystny mikroklimat, a strop i ściany są zabezpieczone przed nadmierną wilgocią. Kanał prostokątny wentylacyjny prostokątny to konstrukcja zapewniająca prosty montaż, a jego realizacja nie zajmuje wiele czasu, ale kluczem jest wybór odpowiednich przekrojów i kształtek. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, pomożemy dobrać najlepsze kanały wentylacyjne i kształtki, dostosowane na potrzeby projektu. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Kanały wentylacyjne - Dostawa

Produkty dostarczamy w zależności od wielkości zamówienia, kurierem lub własnym transportem. Zapraszamy do kontaktu w celu doboru najlepszej metody i rozwiązania.

Realizacje