MENU...
Facebook
Wyszukiwanie

Nowość dmuchawa do pieca energooszczędna 40W

Nowość dmuchawa do pieca energooszczędna 40W |

Kryzys energetyczny zaczyna dotykać każdego z nas. Coraz częściej zastanawiamy się jak obniżyć rachunki za energię elektryczną.

Ceny prądu szybują w górę. Możemy sporo zaoszczędzić wybierając urządzenia energooszczędne, oraz rozważne korzystanie z energii elektrycznej.

Posiadamy energooszczędne dmuchawy do pieca o mocy 40W.

W tak ważnym momencie jakim jest kryzys energetyczny musimy wybierać najbardziej energooszczędne urządzenia. Mniejsze zużycie energii od tradycyjnych dmuchaw do kotłów aż o 50 procent.

Dmuchawa do pieca z tradycyjnym mocowaniem A lub B stosowanych w podajnikach oraz piecach zasypowych w każdym gospodarstwie domowym. Silniki w dmuchawach renomowanych producentów gwarantują niezawodną pracą przez wiele lat. Dmuchawy do pieca w obudowach stalowych, charakteryzują się niską wagą, cichą pracą, trwałą powłoką malowaną proszkowo odporną na uderzenia oraz trudne warunki panujące w kotłowni.

Dmuchawa do kotła 40W wyposażona jest w przesłonę do regulacji wydajności dmuchawy, klapkę zwrotną aluminiową umieszczoną na wylocie powietrza, która zamyka dopływ powietrza do kotła podczas postoju (niekontrolowany ciąg kominowy). Silnik i wirnik dmuchawy do pieca umieszczony w środku obudowy zabezpieczony jest siatką.

Każda dmuchawa do pieca wyposażona jest w przewód zasilający z wtykiem3 pin męski (trójkątnym tzw. komputerowym ), który ułatwia wymianę dmuchawy na nowy do minimum bez ingerencji elektryka. Silniki w dmuchawach do kotła regulowane napięciowo płynnie lub stopniowo, współpracują z sterownikami wszystkich producentów w Polsce. Wydajność dmuchawy do pieca 40W taka sama jak w wentylatorach o mocy 75W czy 80W. Ramki przyłączeniowe w dmuchawie A (ramka do większości automatycznych podajników ślimakowych ) lub ramka B do tradycyjnych pieców zasypowych.

Atrybuty dmuchawy do pieca:

Silnik energooszczędny 40W

Siatka zabezpieczająca na ssaniu wentylatora

Przesłona do dodatkowej regulacji wydajności wentylatora i sprężu

-Ramki montażowe pasujące do wszystkich mocowań w kotłach na polskim rynku (A lub B)

Przewód zasilający L-600, L-1000, L-1500, L-2000 z wtykiem 3bolcowym (tzw. komputerowym), który ułatwia wymianę w kotle grzewczym

Wirnik stalowy odporny na trudne warunki panujące w kotłowni

Przesłona na wylocie, która ogranicza niekontrolowany ciąg kominowy (samoistne rozpalanie w piecu)

-Cicha praca dmuchawy

-Obudowa stalowa zabezpieczona antykorozyjnie

Uniwersalne działanie

-Gwarancja 24 miesiące

-Wydajność dmuchawy do pieca potwierdzona badaniami

-Silniki renomowanych producentów w Europie

Kondensator rozruchowy

-Wysoka jakość dmuchaw do pieca polski producent

Produkt bezpieczny potwierdzony badaniami

Dane techniczne dmuchawy energooszczędnej 40W:

Max.wydajność nadmuchu 200m3/h

Napięcie zasilania: 230V

Moc pobierania silnika : 40W

Prędkość obrotowa 1490obr/min

-MAX. sprężenie 267 Pa

Masa: 1,85 kg

-Głośność: 58 dB(pomiar w odległości 1m)

W stałej sprzedaży posiadamy cały typoszereg dmuchaw od 40W/80W/110W/240W/400W/550W/750W w tym dmuchawę z energooszczędnym silnikiem 40W.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dmuchawy, które mają zastosowanie w innych urządzeniach, procesach technologicznych czy w wentylacji.

Zastosowanie dmuchawy do pieca - dmuchawy promieniowej:

Do palenisk kotłów grzewczych

Do palników retortowych, pelletowych na paliwo stałe/eko groszek/węgiel

Do wentylacji ogólnej w pomieszczeniach

Do układów chłodzenia maszyn

Do urządzeń reklamowych

Do pneumatycznych nośników reklam

Do kotłów nadmuchowych

- Do suszarek oraz pieców na mikrofale

Najważniejszym atutem sprzedawanych dmuchaw jest wirnik stalowy, silniki najlepszych producentów w Europie jak EBM, Ziehl-Abegg czy EMC. Motory w dmuchawach przystosowane do regulacji obrotów oraz wydajności dmuchaw potwierdzone badaniami i certyfikatami. Najlepsza jakość dmuchaw, które są objęte 24 miesięczną gwarancją.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Realizacje