MENU...
Facebook
Wyszukiwanie

Okapy przemysłowe

Nasze produkty - Okapy przemysłowe

Przedmiotem sprzedaży są okapy przemysłowe wykonane z blachy ocynkowanej, stali nierdzewnej z połyskiem gat 430. oraz z blachy nierdzewnej kwasoodpornej gat.304 wzmacniane profilem wentylacyjnym.

Nasze produkty pozwalają na usuwanie z pomieszczenia wszystkich zanieczyszczeń emitowanych ze źródła ich powstania do otoczenia zwiększając przez to bezpieczeństwo pracy.

Umieszczony w pomieszczeniu okap przemysłowy centralnie lub bezpośrednio w regionie powstania zanieczyszczenia skutecznie usuwa i zapobiega rozprzestrzenianiu się gazów z nad urządzenia po pomieszczeniu, zanieczyszczeń, lub pary wodnej. Łatwy montaż pozwala na szybką realizacje i stworzenie stanowiska pracy. Okap przemysłowy bez filtrów, wentylatora, do podłączenia pod istniejącą wentylacje.

Urządzenie może być dostarczone z wentylatorem, rurami, kształtkami wentylacyjnymi. Idealnie spełniają zastosowanie nad stanowiskami z różnymi procesami technologicznymi.

Usuwanie zanieczyszczeń na dużą skalę

Nasze towary pozwalają na usuwanie i pochłanianie z pomieszczeń m.in.:

  • dymów, pyłów, oparów i zapachów,ciepło czy brud, z procesów takich jak lutowanie, klejenie, zgrzewanie, spawanie oraz różnych urządzeń przemysłowych. Prace związane z mieszaniem różnego typu roztworów i związków chemicznych, suszarnie, laboratoria, stacje ładowania wózków akumulatorowych,procesy spawalnicze, podczas szlifowania, polerowania, cięcia.

Dzięki połączeniu indukcji i kompensacji uzyskujemy stałe przyjazne warunki pracy osób znajdujących się w pomieszczeniu, a dodatkowo nie musimy się obawiać, że zapachy czy pyły lub opary przedostaną się wentylacją do innych pomieszczeń.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Posiadamy szeroki wybór gotowych rozwiązań.

Okap przemysłowy - Kategorie i parametry

Posiadamy okapy przemysłowe następujących kategorii:

  • centralne symetryczne na środek pomieszczenia tzw. wyspowe,

  • c. asymetryczne z przesuniętym króćcem,

  • przyścienne symetryczne z ścianką tylną pionową,

  • przyścienne asymetryczne,

  • skrzyniowe,

  • narożne.

Wielkość okapu przemysłowego zależy bezpośrednio od wymiarów urządzeń nad którymi będzie zainstalowany. Większość okapów ma obrys zewnętrzny większy od zewnętrznej krawędzi urządzeń pod okapem dzięki temu okap może objąć cały strumień wydzielających się zanieczyszczeń i ciepła. Dla dobrego działania okapu nie może być on zbyt mały i umieszczony za wysoko. Możemy przygotować dowolnej wielkości mebel, o podanych wymiarach.

W ofercie posiadamy różne modele

Okapy centralne, okap przyścienny, okap narożny, okap skrzyniowy, modułowe wykonania wg. przesłanego rysunku klienta, okap z blachy nierdzewnej, okapy asymetryczne okap z blachy nierdzewnej kwasoodpornej, okap blachy ocynkowanej, okapy przemysłowe z płytą szczelinową.
Dzięki temu, że okapy posiadają na rogach przygotowane mocowania pod linkę, łańcuch czy szpilki ułatwia to znacznie montaż.

Dostawa naszych produktów

Każdy okap przemysłowy wymaga indywidualnej wyceny. Okapy przemysłowe na zamówienie z krótkim terminem realizacji. Produkty dostarczamy do kilku metrów długości.
Dysponujemy własnym transportem do wymiarów dł. 4m szer.1,6 wys.2m. Możliwe dostarczenie kurierem, realizowana wysyłka na palecie.
Ważna informacja: duże okap powyżej 3m, 4m czy 5m są dodatkowo wzmacniane podczas transportu.

Zapraszamy do wyceny

Fotografie obrazują formę wykonania. Jeżeli interesuje Państwa inną forma wykonania, niestandardowy wymiar zapraszam do składania zapytania poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na mail: biuro@lutech.pl W asortymencie wiele rozwiązań.

Okapy przemysłowe wykonanie z odpornych materiałów cechuje je wytrzymałość, różnią się w zależności od wymagań i zgodnie z zamówieniem klienta są wykonywane: z blachy ocynkowanej, okap przemysłowy stali nierdzewnej gat.304, okapy przemysłowe z blachy gat.430.

Dodatkowe informacje udzielamy telefonicznie

Inne urządzenia takie jak profesjonalne okapy gastronomiczne, produkty, akcesoria, wentylatory, kanały kształtki znajdziesz w na naszej stronie internetowej. Przez wiele lat i licznych realizacji posiadamy dokumentacje fotograficzną, z których łatwo zasugerujemy najlepsze rozwiązanie.

Ze względu na swoje właściwości odciągi wentylacyjne, przemysłowe i wyciągowe znajdują zastosowanie w szeregu obiektów różnego przeznaczenia - od przestrzeni użytkowych, aż po obiekty przemysłowe. Klientów poszukujących niezawodnych rozwiązań zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt w zakładce góry strony.

Realizacje