Stoły warsztatowe - stoły robocze z blatem z rusztowin żeliwnych lub blatem stalowym - to następna oferta naszej firmy Lutech.
Stół warsztatowy z blatem stalowym lub z blatem posiadającym rusza żeliwne na kółkach z hamulcem może być wykorzystywany do prac takich jak szlifowanie lub czyszczenie. Ergonomiczny stół warsztatowy sprawia że prace przy nim ułatwiają prace w spawaniu, szlifowaniu czy innych procesach technologicznych.
Stoły znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest spawanie, pozycjonowanie i składanie elementów metalowych. Profesjonalny stół warsztatowy niezbędny jest tam, gdzie wymagane są dokładność ustawienia oraz powtarzalność. Występują w wielu wariantach i rozmiarach. Muszą być wykonywane są ze stali, zdolnej wytrzymać ciężar (duża nośność) i temperaturę spawania. Taki stół daje spawaczowi dostęp do stabilnego miejsca pracy dzięki któremu może on także dokonywać niezbędnych pomiarów. Stoły spawalnicze, będące stanowiskiem pracy spawacza, powinny znajdować się w odpowiednio wentylowanej hali. Aby był to możliwe zalecane jest zaopatrzyć przedsiębiorstwo w stół odciągowy, stół spawalniczy albo doposażyć halę w oddzielne odciągi spawalnicze. Wpływa to znacząco na jakość stanowiska roboty. Spawanie nie stanowi wtedy zagrożenia chorób zawodowych spawacza.
Podstawowym zadaniem stołu spawalniczego jest pełnienie roli jednostajnej, stabilnej powierzchni dzięki której można bezpiecznie opierać elementy metalowe podczas prac spawalniczych. Stół warsztatowy umożliwia przyjęcie wygodnej pozycji stojącej lub siedzącej podczas spawania. Warto się w niego zaopatrzyć ze względu na wygodę pracy. Wykonane z konstrukcji spawanych w różnych konfiguracjach z blatem ze stali lub z blatem z ruszt żeliwnych. Szukając nowych rozwiązań jesteśmy w stanie wykonać również bardziej innowacyjne konstrukcje. W zależności od potrzeb oferty tworzone są indywidualnie aby klient miał pewność, że stworzone stoły warsztatowe to będzie idealne rozwiązanie, które sprawdzi się właśnie w jego pracy. Jako producent dbamy o najwyższą jakość i możemy zapewnić, że nasze stoły spawalnicze pozwolą spełnić Twoje oczekiwania. Każde stół możesz zobaczyć na fotografiach z naszych realizacji na naszej stronie internetowej zakładka: stoły spawalnicze.
Stół spawalniczy - warsztatowy przeznaczony jest do odciągania powietrza zanieczyszczonego suchymi pyłami emitowanymi głównie podczas spawania metali. Ujęcie pyłów następuje w bezpośrednim sąsiedztwie źródła ich emisji od dołu - przez komorę ssącą z rusztem. Stanowisko wymaga podłączenia do instalacji wentylacyjnej odprowadzającej odciągane powietrze na zewnątrz.
stół warsztatowy z rusztem i pojemnikiem na pyły, stabilny i wysokiej jakości.
wentylator w zestawie,
aparatura elektryczna,
blat stalowy,
kółka z hamulcem, duża nośność.
Produkt wyposażony jest w wyczystkę na pyły, może być z szufladami, możliwość dostosowania pod nadstawkę na zawieszki.
Aparaturę elektryczną stanowi wentylator wraz z wyłącznikiem silnikowym wysokiej jakości.
wentylator 1F lub 3F
krata żeliwna
stalowy blat stołu warsztatowego
kółka obracane hamulcem
wyczystka na odpady
dodatkowa półka - możność dołożenia jej na zamówienie,
możliwość dołożenia szuflady
blat stołu przystosowany pod montaż narzędzi, imadła itp.
wentylator 1F lub 3F, malowany proszkowo
wyłącznik
krata stalowa , wymienna, łatwa w czyszczeniu
wyczystka na odpady
odciąg dolny
Standardowo stół warsztatowy na kółkach ma wymiary: 1200x760 blat stołu, wysokość 740.
możliwość stworzenia 1 stanowiska lub 2 stanowisk na jednym stole można je łączyć,
stół warsztatowy na kółkach z hamulcem co ułatwia pracę w różnych miejscach,
przejście przez ścianę do stałego podłączenia przewodu,
przewód odprowadzający spaliny,
wyjmowane wymienne rusztowiny co umożliwia łatwe czyszczenie,
dodatkowa półka - możność dołożenia półki na narzędzia,
atrakcyjna cena,
Stół warsztatowy na kółkach może być wykorzystywany na warsztacie, do wyposażenia hal produkcyjnych - w każdej gałęzi przemysłu gdzie stosowane jest cięcie, spawanie, do prac warsztatowych, również takich jak np. czyszczenie czy szlifowanie.
Wszystkie nasze stoły warsztatowe możesz traktować jako wolnostojące stanowiska warsztatowe możesz także łączyć kilka stołów w jedno stanowisko.
Nasze produkty charakteryzuje, wysoką jakość wykonania, masywny stół, który posłuży przez długie lata. Możliwość dostarczenia stołu na wymiar pod meble warsztatowe. Wszystkie niezbędne informacje odnośnie naszych innych produktów, akcesoriów znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszamy również do zakładki: kontakt. W celu zapytania o dostępność urządzenia prześlij zapytanie a my wyślemy informacje o produkcie.
Na magazynie posiadamy kilka gotowych produktów dostępnych od ręki. Wysyłka może nastąpić bardzo szybko po sprawdzeniu informacji na magazynie.
do każdego warsztatu, do warsztatu montażowego, w magazynach, miejsca pakowania towarów, szlifowania, spawania, warsztatach szkolnych, warsztatach praktyk zawodowych, klejenia materiałów, branży metalurgicznej.
Towar wysyłamy do naszych klientów, sklepów na palecie firmą kurierską, bądź dostarczamy produkty naszym transportem. Zazwyczaj posiadamy kilka sztuk gotowych na magazynie. Dostępność można potwierdzić mailowo lub telefonicznie. Nasze produkty mają atrakcyjne ceny, zapraszamy na zakupy. Wybierz najlepszy produkt dla siebie z pośród naszej dostępnej oferty z pomocą naszych specjalistów!
Dygestoria laboratoryjne, odprowadzenie ciepła Nasza kolejna realizacja - wykonanie pod zamówienie klienta.
Zapraszamy: dygestoria laboratoryjne, odprowadzenie ciepła, okapy z zabudową, ssawki z zabudową z blachy nierdzewnej kwasoodpornej gat 304
Okap przemysłowy skośnyKolejna realizacja na zamówienie dla klienta - okap przemysłowy skośny, materiał blacha ocynkowana
Wentylator osiowy z filtrem kasetowym Wentylator osiowy o dużej wydajności ze skrzynią filtracyjną kasetową.
Zestaw zawiera wentylator z czerpnią ścienną, filtr wstępny labiryntowy, metalowy filtr na włókninę, siatki zabezpieczające.
Zastosowano wentylator o dużej wydajności, stopień ochrony IP66, zasilanie...
Czerpnie, wyrzutnie nawiewne z filtrem
Czerpnie, wyrzutnie nawiewne z filtrem na wymiar
Kolejna pozycja w naszym asortymencie oraz następna realizacja to kominki wentylacyjne z filtrem.
Dostarczyliśmy kominki wentylacyjne z filtrem, które umożliwiają swobodny napływ powietrza w zbiornikach wody pitnej. Zapewniają...
Okapy przemysłowe z kolektorem z kształtek wentylacyjnych Kolejne nasze realizacje Odciągi przemysłowe z kolektorem z kształtek wentylacyjnych - materiał wykonania blacha ocynkowana, zastosowanie najczęściej w systemach odpylania pyłów, cząstek i odpadów w różnych procesach technologicznych takich jak spawanie czy odciąg wiórów w...
Okapy specjalne wykonania pod zamówienie klientaPrezentujemy kolejne wykonania okapów wentylacyjnych realizowane pod zamówienie klienta.
CZERPNIE, WYRZUTNIE ŚCIENNE CWSPDostawa nowych czerpni ściennych pod wymiar dla stałego klienta
Zestaw kształtek wentylacyjnych do agregatów prądotwórczych w zasilaniu awaryjnym Zestaw kształtek wentylacyjnych do agregatów prądotwórczych
w zasilaniu awaryjnym.
Zrealizowaliśmy dostawę kompletnego zestawu kształtek
wentylacyjnych dla naszego klienta. Zestaw na wymiar do montażu zasilania
awaryjnego z agregatem prądotwórczym w budynku Urzędu Gminy.
Niestandardowe kształtki na zamówienie
Kolejna dostawa niestandardowych kształtek wentylacyjnych wg rysunku i zamówienia klienta.
Wykonanie z blachy ocynkowanej.
Ssawki o wymiarze 1200x320 fi 160mm
Ssawki, okapy laboratoryjne z blachy nierdzewnej kwasoodpornej gat 304 Na zdjęciach prezentujemy oferowane przez firmę LUTECH ssawki, okapy laboratoryjne w wykonaniu centralnym symetrycznym z blachy nierdzewnej kwasoodpornej gat 304. Prezentowane ssawki mają wymiar 300x300x200H.
Wykonujemy okapy na wymiar pod zamówienie i indywidualne potrzeby klienta,...
Ssawki, okapy z kierownicami powietrzaRealizujemy zamówienia specjalne naszych klientów, tutaj prezentujemy nasze kolejne wykonanie specjalne - Ssawki, okapy z kierownicami powietrza, które ułatwiają wykonywanie zleconych zadań na stanowisku pracy.
Ssawka, zespolone trzy redukcje z wywinięciem, ssanie z przygrzaną blachą perforowanąJedna z naszych ostatnich realizacji Ssawka, zespolone trzy redukcje 700x100/fi 160 z wywinięciem H-300, wymiar ssania 2100x100 z przygrzaną blachą perforowaną (prześwit 70%) - ręcznie robiona pod zamówienie